VOICETA?

VOICETA je tým nadšených odborníků ze světa B2B. Díky moderním nástrojům a inovativním postupům doručujeme výsledky, které překonávají očekávání.

Náš tým je profesionální a duchem mladý. Oceňujeme individualitu a jsme hrdí, že máme otevřenou a přátelskou firemní kulturu.
Když jde o byznys, tak velmi dobře víme, co děláme – za posledních několik let jsme toho stihli opravdu hodně a rychle z nás vyrostla zdravá a skvělá firma.
Věříme v kvalitu. Ve všem, co děláme, hledáme přidanou hodnotu. Nepouštíme se do věcí „jen proto, aby byly“. Pracujeme účelně a smysluplně.
Typická je pro nás schopnost vyhrnout si rukávy. Tam, kde jiné firmy končí tím, že dokončí činnost,tam náš úkol teprve začíná. Naší největší výzvou a přidanou hodnotou současně je, že Váš úspěch, bereme do svých rukou. Houževnatost, průraznost a schopnost najít řešení i tam, kde na první pohled není.
Je to atmosféra a důvěra uvnitř týmu, co VOICETu táhne kupředu. Už jsme si spolu něčím prošli a ověřili jsme si, že se na sebe můžeme spolehnout. Známe se a víme, kdo co umí a s čím se na koho obrátit – takže se nepřetahujeme, ale radši táhneme za jeden provaz.

Ikdyž, datum vzniku VOICETA Group s.r.o. Bylo před nedávném,byznys děláme již od roku 2014. VOICETA v nás byla dávno před oficiálním datem vzniku.

Hledáme talentované lidi, kteří mají (stejně jako my) chuť tvrdě pracovat, snahu tvořit velké věci, schopnosti, které obstojí v konkurenci – a i při plném nasazení se budou docela dobře bavit. Chcete malý teaser naší firemní kultury? Domluvte si schůzku a zastavte se na nás podívat a dát kafe.

Menu

Kontaktujte nás

Masarykovo nám. 52/33,
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

info@voiceta.cz

+420 777 716 947